Bizi Tanıyın

Hakkımızda video icon

Hakkımızda

UYgun fiyat ve kaliteli montaj ilkesi ile 1990 yılında hizmetine başlayan Karataş Oto Cam, günümüzde yurtdışından kendi ithal ettiği otocam ürünleri ile müşterilerine uygun fiyat ve kaliteli ürünlerle hizmet vermektedir. Üreticiden tüketiciye ilkesi ile uygun fiyatlı ürünlerimizle hizmet veriyoruz. 

Sonruuf ürünleri ithalatımızla beraber toptan ve perakende satışlarımız başlamıştır. Her model aracın sunroof montajı yapılmaktadır. Sunroof ile adeta araçlarınıza açılır tavan ekliyorsunuz. Araçlarda sunroof değişimi eğer dikkatli ve kaliteli üründen yapılmazsa zamanla yağmur suyu ve toz toprak aracınıza girecektir. Kendi ithal ettiğimiz ve piyasanın en uygun fiyatlı sunroof modelleri için bekliyoruz.
 
Aynı zamanda oto cam filmi montajıda tarafımızdan uzaman ekibimizle yapılmaktadır. Oto cam film uygulamalarında kendi ürünlerimizi güvenle ve uygun  fiyat ve uzamn personel montaj güveniyle hizmet veriyoruz. Cam filmi kalite ve uygulama profesyonelliği gerektiren bir işlem olduundan çok dikkatli uygulamak gerekmektedir.

Misyonumuz

Uygun fiyatlı oto cam ürünleri ve kaliteli montaj ilkesi ile 1990 Yılında Kurulan Firmamız, Oto cam Sektöründe Hizmet Vermeye Başlamıştır. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Karataş Oto cam, sektörünün önde gelen firmalarıyla çalışmaktadır. Sonroof ürünleri ithalatımızla beraber toptan ve perakende satışlarımız başlamıştır. Her model aracın sunroof montajı yapılmaktadır.

MEHMET KARATAŞ